Par projektu

Tikai astoņi dzīvokļi! Katram savs šķūnītis un otrā stāva dzīvokļiem daļa no bēniņu telpas.

Pilsētas komunikācijas. Gāzes apkure vai gāzes pievads katram dzīvoklim.

Koka māja. Zeme īpašumā.

Namam tiks veikta daļēja renovācija - tiks atjaunota fasāde, sakārtota teritorija. Dzīvokļi tiks pārdoti bez apdares par konkurentspējīgu un labu cenu, dodot jaunajiem īpašniekiem realizēt savas idejas un ieceres.
Kāpņu telpa tiks atjaunota pēc iedzīvotāju vēlmes, pabeidzot dzīvokļu remontus.

Divu mēneši laikā dzīvokļi tiks sadalīti dzīvokļu īpašumos, sakārtota koplietošanas telpu lietošanas kārtība.

Dzīvokļu cenas no 46 950 līdz 142 500 eiro.

Vieta

Projekts Āgenskalna Parka Rezidence atrodas pašā Āgenskalna centrā, uz vienas no šī rajona mazākajām un klusākajām ieliņām.

Blakus atrodas vairāki parki, viens no tiem ir Jaunatnes dārzs ar pavisam nesen izbūvētu bērnu spēļlaukumu. Vien minūtes gājiena attālumā atrodas Melnsila iela ar ļoti ērtu sabiedriskā transporta kustību, nodrošinot savienojumu ar visiem Rīgas rajoniem.


Dažu minūšu pastaigas attālumā atrodas Kalnciema kvartāls, kas visu gadu sestdienās piedāvā tematiskus tirdziņus, bet vasaras laikā paklausīties mūziku un baudīt gardus ēdienus. Tepat arī jaunatklātais veikals Lidl.


Virzienā uz otru pusi atrodas Āgenskalna tirgus, kur paviljonā un pagalmā tirgojas zemnieki un mājražotāji ar dārzeņiem, augļiem, maizes, piena, svaigas un pārstrādātas gaļas un zivju produktiem, kā arī specializētām pārtikas precēm un dzērieniem. Paviljona otrajā stāvā var ieturēt maltīti un baudīt dzērienus tirgus gaisotnē.


Blakus projektam atrodas vairāki bērnudārzi un skolas.

Dzīvokļi
Galerija
Viļa Plūdoņa iela 3, Āgenskalns, Rīga
(agrāk Ļermontova iela)
Uģis Lancmanis
Tālrunis: +371 225 55 666
ugis@starlex.lv

Ilze Zīlniece
Tālrunis: +371 277 88 089
ilze@starlex.lv

Apskatīt citus mūsu piedāvājumus!