Lieliska investīciju iespēja
Teikā

BRĪVĪBAS 217 - PAR PROJEKTU

Pilnībā nomainīti stāvvadi un komunikācijas, remontēta kāpņu telpa, ēkai mainīts jumta segums. Iedzīvotāju ērtībai ēkā ir ierīkots moderns Schindler lifts un uzstādīts drošības kods ieejas durvīm. Pieejami dzīvokļi ar balto apdari vai dizainera izveidotu kvalitatīvu pilno apdari.

Projekts atrodas perspektīvā Rīgas rajonā, Teikā. Tuvākajā apkārtnē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra un apkaimē atrodas gan izglītības, gan veselības aprūpes iestādes, pārtikas lielveikals, atsevišķi nelieli veikaliņi, ēdināšanas iestādes, DUS, un citi sadzīves pakalpojumus sniedzoši uzņēmumi. Tuvākās sabiedriskā transporta pieturvietas atrodas uz Brīvības ielas nepilnu 200m attālumā.

 • A klase – energoefektivitātes rādītājs apkurei
 • Izbūvēta moderna un ekonomiska granulu apkures sistēma
 • Apdarē izmantoti tikai augstvērtīgākie materiāli ar labu hidroizolāciju un ilgu dzīvotspēju
 • Ērta dzīves vieta, kas radīta, domājot par vidi un labsajūtu
BRĪVĪBAS 217 - DZĪVOKĻA IZVĒLE
BRĪVĪBAS 217 - GALERIJA
BRĪVĪBAS 217 - ATRAŠANĀS VIETA

Teika atrodas Rīgas austrumu daļā, abpus Brīvības un Ropažu ielai – kādreizējam vēsturiskajam ceļam uz Vidzemi un Pleskavu. Teika tiek uzskatīta par vienu no zaļākajiem un prestižākajiem Rīgas rajoniem, kas turklāt atrodas tuvu centram un kurā ir labi attīstīts sabiedriskais transports. Pilsētas attīstības plānā Teiku ir paredzēts saglabāt galvenokārt kā kompaktu privātmāju un daudzstāvu māju rajonu ar ierobežota augstuma apbūvi – līdz 5 stāviem – gar Brīvības gatvi.


Mūsdienās Teika vairs netiek uzskatīta par priekšpilsētu, tajā vairs nav izjūtama citiem pilsētas mikrorajoniem jūtamā savrupība un nošķirtība. Apkaimē esošās apbūves un dzīves vides cilvēciskais mērogs, paaudzēs pārmantotās privātmājas, kuras atrodas ieliņās ar nacionālromantiskiem nosaukumiem, kā arī apzaļumojumi, liek uzskatīt Teiku par cienījamu pilsētas daļu.

LILD Teika
160 m
Brīvības 217
Jaunā Teika
1 km
VEF kultūras pils
550 m
TC Akropole ALFA
2.4 km
TC Domina
1.2 km
BRĪVĪBAS 217 - KONTAKTI
Sazinieties un uzziniet vairāk!
 • Ēriks
  Projekta pārstāvis
  +371 29 249 912
  info@izpirkums.lv
Brīvības 217
Brīvības iela 217, Teika
Rīga

Apskatīt citus mūsu piedāvājumus!