Par ēku

1905.gadā būvēts Pjotra Šteinberga īres nams ar veikaliem. Namam ir pārdomāta plānojuma struktūra, katrā stāvā izvietojot tikai divus dzīvokļus. Telpas ir ērti savienotas, kā arī labi izgaismotas. Nama fasāde veidota, izmantojot autoram raksturīgos dekoratīvos elementus un tēlniecības darbus, tomēr tā nav tik piesātināta kā citiem viņa projektētajiem namiem. Tās galvenie akcenti ir kailu meiteņu un atlantu figūras. Būvinženieris Mihails Eizenšteins.

Vieta
Brīvības iela ir viena no Rīgas galvenajām ielām un svarīgs pilsētas satiksmes koridors. Tā ir plaša iela pa kuru regulāri kursē sabiedriskais transports. Brīvības iela savieno Rīgas centrālo daļu ar priekšpilsētu un ir nozīmīgs ceļš, kas savieno Rīgas pilsētas centru ar tālākām teritorijām.

Šajā ielā ir gan vēsturiskas ēkas, gan moderni biroju kompleksi un dzīvojamie ēku bloki. Tāpēc Brīvības iela piedāvā daudzveidīgu arhitektūru, kas aptver dažādus laika periodus un stilus.

Papildus tam, Brīvības ielā ir arī daudz veikalu, restorānu, kafejnīcu un citu uzņēmumu, kā arī dažādas institūcijas un biroji. Tāpēc iela ir aktīva un dzīvīga dienas laikā, un tajā vienmēr valda kustība un aktivitāte. Dažu minūšu attālumā atrodas Dailes teātris, Laimas šokolādes muzejs, kičīgā Miera iela un Vidzemes tirgus.

Brīvības iela ir svarīgs kultūras un komerciālais centrs, kurā satiekas dažādi cilvēku plūsmas, un tas ir viens no svarīgākajiem un iecienītākajiem rajoniem Rīgā.

Dzīvokļi
Galerija
Brīvības iela 99, Centrs
Uģis Lancmanis
Tālrunis: +371 22555666
ugis@starlex.lv

Līga Aizstrauta
Tālrunis: +371 28652408
liga@starlex.lv

Apskatīt citus mūsu piedāvājumus!