Lieliska investīciju iespēja Juglā
īres ienesīgums 10 - 16 % gadā
palikuši pēdējie 7 dzīvokļi

Par projektu

Lielākā daļā mājas dzīvokļi ir izīrēti īstermiņa īrniekiem, taču tos var iegādāties, pārņemot īres līguma nosacījumus. Dzīvokļu stāvoklis ir apmierinošs, lielākajai daļai nepieciešams veikt kosmētisko remontu. Visi dzīvokļi ir atsevišķi dzīvokļu īpašumi ar zemes domājamo daļu zem ēkas. Visiem dzīvokļiem ir ērtības, tos var viegli apvienot un mainīt plānojumu. Mājas ekspluatācija uzsākta 1968. gadā. Mājas kopējais plānojums – gari gaiteņi, kuros izbūvēti vairāki 1-istabas un 2-istabas dzīvokļi ar nelielām virtuvēm un labierīcībām. Ēkas ārsienas no silikātķieģeļa mūra, pārsegumi – dzelzsbetona paneļi, bet jumts – no ruberoīda.


Patlaban notiek mājas remontdarbi, atjaunoti koplietošanas tīkli, uzstādīti jauni elektrības skaitītāji. Tehniskās telpas (elektrosadale un siltummezgls) ir izbūvētas pirmajā stāvā. Ūdensvada un kanalizācijas tīkli, kā arī centralizētā siltumapgādes sistēmas cauruļvadi pilnībā nomainīti.

Laba atrašanās vieta
Zaļa apkārtne
Izdevīga investīcija
Par vietu

Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja atrodas Juglā, klusā un mierīgā rajonā. Līdz lieliskai peldvietai un atpūtai Bābelītes ezerā 5 minūtes ar mašīnu vai 15 minūtes ar kājām. Tuvākajā apkārtnē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra un apkaimē atrodas gan izglītības, gan veselības aprūpes iestādes, pārtikas lielveikals, atseviši nelieli veikaliņi, DUS, un citi sadzīves pakalpojumus sniedzoši uzņēmumi. Tuvākās sabiedriskā transporta pieturvietas atrodas uz Brīvības ielas ~500m attālumā.

92 dzīvokļi
piecu stāvu ēka
16.5 - 51.9 m²
vienas un divu istabu dzīvokļi
no 758 €/m²
apsaimniekošana 1 €/m²
Plāni
Pieteikt īpašuma apskati
Mārkalnes 5
Mārkalnes iela 5, Jugla
Rīga, LV-1024
ADRIANS BRIEDIS
Projekta pārstāvis
+371 26 84 90 98
adrians@starlex.lv
UĢIS LANCMANIS
Projekta pārstāvis
+371 22 55 56 66
ugis@starlex.lv

Apskatīt citus mūsu piedāvājumus!

Adrians Briedis
Projekta pārstāvis
Uģis Lancmanis
Projekta pārstāvis