Izpirkums.lv blog

Atvērto durvju diena Pārdaugavas projektos

Trešdien, 3. jūlijā, no plkst. 12:00 - 20:00 aicinām uz atvērto durvju dienu trīs šarmantos dzīvojamos projektos. Klātienes apskatei piedāvātie projekti atrodas Pārdaugavā un tos visus raksturo augstas klases renovācija, mūsdienu risinājumi dzīvokļos, eleganta arhitektūra un lieliska atrašanās vieta.

Spāres 14
Pleskodāle - Šampēteris

“Spāres 14” ir renovēta kluba tipa māja zaļajā Šampēterī, Spāres ielā 14. Ēkā pēc renovācijas tiek piedāvāti 11 dzīvokļi ar balto apdari, kuros ir sakārtotas elektrības, apkures, ūdens un kanalizācijas sistēmas. Nama jaunie iemītnieki saņems pilnībā renovētu māju ar atjaunotu un siltinātu fasādi, jauniem logiem, nomainītiem stāvvadiem, kvalitatīvu jumtu, ekonomisku un dabai draudzīgu modernu granulu apkures katlu.

Mājas trīs stāvos ir izvietoti astoņi divu istabu dzīvokļi, divi trīs istabu dzīvokļi un viens četru istabu dzīvoklis. Dzīvokļu platības ir no 49 līdz 120 m2.

Ludviķa 2
Torņakalns

Renovētais dzīvojamais nams Ludviķa ielā piedāvā komforta klases dzīvokļus klusajā un zaļajā Torņakalnā. Renovācijas procesā daudzdzīvokļu mājas fasādē ir saglabāts Torņakalna raksturs un pilsētas mantojums, bet mājokļi uzlaboti un papildināti ar funkcionāliem un moderniem plānojumiem, apdares materiāliem un tehniskajiem risinājumiem.

Dzīvokļi ir pieejami ar iebūvētu kvalitatīvu virtuvi un pilnu apdari - iebūvēta santehnika, apmestas un krāsotas sienas, grīdās ieklāts augstvērtīgs lamināts un flīzes. Mājai nomainīts jumts, siltināta un restaurēta fasāde ar apgaismojumu, mainīti visi stāvvadi un elektrība, uzstādīts moderns, autonoms granulu apkures katls, izbūvēts pagrabs ar noliktavu telpām. Labiekārtots pagalms, kur izbūvētas auto stāvvietas (iegādei pieejamas 5 autostāvvietas un mantu glabātuves).

Jelgavas 65
Torņakalns

Projektā “Jelgavas 65” iespējams iegādāties 14 dzīvokļus, kas izvietoti elegantā, renovētā četru stāvu kluba tipa mūra ēkā. Dzīvokļi pieejami platībās no 35.6 - 42.2 m2. Mājai veikta pilna renovācija, mainīts plānojums, atjaunots jumts, siltināti bēniņi, atjaunota un izgaismota vēsturiskā fasāde.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar kvalitatīvu pilno iekšējo apdari, kā arī pieejami divi pilnībā aprīkoti demo dzīvokļi. Mājokļos ir logi ar divkāršo stikla paketi, savukārt griestu augstums ir 2,9 - 3 m. Uzstādītas ugunsdrošas metāla ārdurvis, sanmezglos uzstādītas siltās grīdas. Dzīvokļu remontdarbos tika izmantoti tikai augstvērtīgākie materiāli ar labu hidroizolāciju un ilgu dzīvotspēju. Telpās nodrošināta arī teicama skaņas izolācija.

Namam ir divas nodalītas kāpņu telpas - katrā kāpņu telpā izvietoti tikai astoņi dzīvokļi, bet katrā stāvā tikai divi dzīvokļi. Visi dzīvokļi ēkā sastāv no divām istabām, taču mājokļiem ir pārdomāts plānojums maksimāli ērtai dzīvošanai. Pastāv iespēja ēkas vidējos īpašumus apvienot.

Atvērto durvju dienas ietvaros īpaši cenu piedāvājumi!