Izpirkums.lv blog

Klātienē izrādīs dzīvokļu piedāvājumu četrās vēsturiskās ēkās Rīgas centrā

Ceturtdien, 11. jūlijā, no plkst.12:00 - plkst.20:00 piedāvājam iespēju vienas dienas laikā viesoties četros vēsturiskos namos Rīgas centrā: Brīvības ielā 99 un 146, Lāčplēša ielā 35 un Krišjāņa Baronā ielā 23.
Dzīvokļu namos iegādei pieejami īpašumi, kas, ņemot vērā izcilo atrašanās vietu galvaspilsētas sirdī un to vēsturiski vertīgo arhitektūru, būs teicams ieguldījums, izvēloties tos dzīvošanai sev vai kā investīciju objektus.

LĀČPLĒŠA IELA 35
Jūgendstila iekšpagalma ēkā Lāčplēša ielā 35 iespējams iegādāties dzīvokļus platībās no 19,8 - 122,7 m2. Fasādes ēkā pieejami vairs tikai 4 dzīvokļi.

Ēkai mainīti starpstāvu pārsegumi, renovētas abas iekšpagalma fasādes, mainītas visas pilsētas komunikācijas: jauna apkures sistēma līdz dzīvoklim ar siltuma uzskaites skaitītajiem, jauni ūdens stāvvadi un kanalizācija. Pagrabstāvā izbūvētas 23 noliktavas, renovēta kāpņu telpa, kā arī tiks uzstādīts jauns un moderns lifts.

BRĪVĪBAS IELA 99
Jaunums! Labāko cenu investīciju dzīvokļi Centrā, unikālā jūgendstila ēkā
Brīvības ielas 99 nams ir 1905. gadā būvēta Pjotra Šteinberga īres māja ar komerctelpām ēkas pirmajā stāvā. Nama fasāde veidota, izmantojot autoram raksturīgos dekoratīvos elementus un tēlniecības darbus. Nams tapis sadarbībā ar būvinženieri Mihailu Eizenšteinu.

Namam ir pārdomāta plānojuma struktūra, katrā stāvā izvietojot tikai divus dzīvokļus. Telpas ir ērti savienotas, kā arī dabīgās gaismas izgaismotas. Ēkā tiek piedāvāti 10 dzīvokļi platībās no 35 - 157 m2, vairākiem dzīvokļiem ir balkoni.

Dzīvokļiem ir jaunas elektroinstalācijas, dalēja baltā apdare. Nepieciešamības gadījumā, iepriekš vienojoties, attīstītājs piedāvā dzīvokļos veikt pilnu iekšējo apdari. Renovācijas ietvaros tiks renovēta arī kāpņu telpa.

Pagalmā iegādei pieejamas 8 austostāvvietas, kas ir liels retums Rīgas centra ēku piedāvājumā.

BRĪVĪBAS IELA 146
Brīvības ielā 146 tiek piedāvāts vēsturisks piecstāvu mūra īres namu komplekss, ko pašā Rīgas centrā cēlis Fridrihs fon Landezens, pēc inženiera Edmunda fon Trompovska 1901.gadā apstiprināta projekta.

Fasādes ēka, kas pabeigta 1903.gadā, šobrīd tiek renovēta un tajā tiek piedāvāti 8 dzīvokļi ar platībām no 82 m2 līdz 125 m2. Savukārt pagalma mājā ir 16 dzīvokļi platībās no 22 līdz 39 m2. Lai arī šobrīd vēl aktīvi notiek pēdējie renovācijas darbi, visi dzīvokļi jau ir sadalīti atsevišķos dzīvokļu īpašumos un pieejami iegādei. Zeme ir dzīvokļu īpašumā.

Īpašumi tiek pārdoti bez iekšējās apdares, bet ar jauniem komunikāciju ievadiem, lai jaunie īpašnieki varētu tos izplānot un iekārtot atbilstoši savām vēlmēm un prasībām. Nepieciešamos remontdarbus var veikt attīstītājs, par papildu samaksu un atsevišķi vienojoties.

KRIŠJĀŅA BARONA IELA 23
Jaunums Rīgas aktīvajā centra daļā!
Krišjāņa Barona ielas 23 ēka ir vēsturisks, arhitekta Ludviga Hermaņa Geigenmillera 1888. gadā celts īres nams, kas šobrīd tiek renovēts un tajā tiek piedāvāti 15 dzīvokļi ar platībām no 16 - 120 m2, kā arī divas komerctelpas. Nama iedzīvotājiem tiks dota iespēja iegādāties 8 - 9 autostāvvietas.

Mājai tiks renovēta fasāde, renovētas kāpņu telpas, labiekārtots iekšpagalms, izbūvētas noliktavas un atjaunotas visas komunikācijas: elektrība, pilsētas ūdens un kanalizācija, kā arī izbūvēta jauna apkures sistēma ar skaitītājiem.

Dzīvokļi tiks piedāvāti esošajā stāvoklī - bez apdares, bet par papildu samaksu un atsevišķi vienojoties, attīstītājs piedāvā dzīvokļus pabeigt līdz gala apdarei.

Uz tikšanos!