Izpirkums.lv blog

Gudra investīcija ar pieaugošu vērtību!

Uzsāk dzīvokļu rezervāciju vienā no vēsturiskiem namiem, kas atrodas pašā centra vidū – Stabu ielā 49a!

Ēka atrodas pilsētas centrā, vietā, kuras apkārtne sastāv no daudziem restorāniem, kafejnīcām, veikaliem un dažādiem tūrisma objektiem, vien dažu minūšu gājiena attālumā no Vecpilsētas.

Piecstāvu dzīvojamā ēka celta 1899. gadā pēc eklektismastila meistara, arhitekta Kārļa Johana Felsko (1844. – 1918.g.) projekta. Kārlis Johans Felsko bija Rīgas galvenā arhitekta Johana Daniela Felsko dēls un vairāk kā 115 ēku autors, kuruskaitā ir gan daudzstāvu īres nami, gan sabiedriskās un ražošanas ēkas.

Īpašums sastāv no divām mājām: fasādes ēkas ar 19 dzīvokļiem un divām tirdzniecības telpām un no pagalma ēkas ar 18 dzīvokļiem.

2021. gada vasarā tika uzsākta pagalma ēkas fasādes un kāpņu telpas renovācija. Tiks labiekārtots pagalms, kurā būs iespējams iegādāties autostāvvietas.

Fasādes ēka renovēta 2006. gadā, saglabājot ielas fasādes kompozīciju – ārsienu rustojumu, ieejas portāluar ārdurvīm un sandrikus virs fasādes logiem.

Ēka veido nozīmīgu Stabu ielas kultūrvēsturiskās apbūves fragmentu un labi iekļaujas pilsētas ainavā.

Namā Stabu 49a pieejami divu līdz sešu istabu dzīvokļi, platībās 41 - 142 kv.m. Piedāvājam investēt dzīvokļos un attīstīt savu īres biznesu vai arī pārplānot tos un realizēt sapņus un ieceres par savu ideālo mājokli.  

Šobrīd dzīvokļi tiek piedāvāti par izdevīgām cenām ar 5–18% atlaidi no tirgus vērtības! Tas ir lielisks ieguldījums nākotnē ar iespējamu investīciju atdevi 7-10% gadā!