Izpirkums.lv blog

Uzsākam jaunu dzīvokļu tirdzniecību renovētajos projektos!

Jau sākot ar maiju Jums ir iespēja iegādāties kādu no dzīvokļiem lieliskos, renovētos projektos - Centrā, Artilērijas ielā 11 un Teikā, Brīvības ielā 217.
Projekts Brīvības iela 217 atrodas perspektīvā Rīgas rajonā, Teikā. Ēkā tiek piedāvāti 18 dzīvokļi ar platību no 21 m² līdz 125 m².

Projektā pilnībā nomainīti stāvvadi un komunikācijas, remontēta kāpņu telpa, ēkai mainīts jumta segums. Iedzīvotāju ērtībai ēkā ir labiekārtots iekšpagalms un nobruģētas autostāvvietas. Uzstādīts drošības kods ieejas durvīm.

Pieejami dzīvokļi ar balto apdari vai dizainera izveidotu kvalitatīvu pilno apdari.

Dzīvokļu cena no 1 430 EUR/kv.m.
Artilērijas iela 11 ir vēsturiska klasiscisma stilā 1905.gadā celta ēka, kas atrodas pašā Rīgas centrā un šobrīd tiek renovēta. Ēkā tiek piedāvāti 17 dzīvokļi ar platību no 26 m² līdz 90 m², kas paredzēti gan dzīvošanai, gan investīcijām.

Ēkai renovēta ārējā un iekšējā fasāde, akcentējot vēsturiskos elementus un dekorus. Tāpat mājai atjaunotas visas komunikācijas - elektrība, pilsētas ūdens un apkure.

Dzīvokļiem ir pārdomāti plānojumi, vairākiem dzīvokļiem brīvais plānojums, sniedzot iespēju to veidot pēc saviem ieskatiem.

Pieejami dzīvokļi ar dažādu apdares līmeni, tajā skaitā arī aprīkoti ar virtuvi un mēbelēm - gatavi dzīvošanai.

Dzīvokļu cena no 1 275 EUR/kv.m.