Izpirkums.lv blog

Lieliska investīciju iespēja Juglā| Ienesīgums 9.8 -12.3% gadā!

Lieliskas ziņas investoriem. Pirms oficiālās pārdošanas uzsākšanas, kas plānota š.g. 3.septembrī, vēlamies Jūs informēt par projektu, kurā iespējams iegādāties dzīvokļus ar atlaidēm 7–22% apmērā no esošās tirgus vērtības.

Projektā Mārkalnes 5 investīcijai pieejami 1 līdz 3 istabu dzīvokļi ar cenu sākot no 678 EUR/kv.m.

Izīrējot šos dzīvokļus Jums ir iespēja nodrošināt sev ienesīgumu 9-12% gadā.

Lielākā daļā mājas dzīvokļi ir izīrēti īstermiņa īrniekiem, taču tos var iegādāties, pārņemot īres līguma nosacījumus. Dzīvokļu stāvoklis ir apmierinošs, lielākajai daļai nepieciešams veikt kosmētisko remontu. Visi dzīvokļi ir atsevišķi dzīvokļu īpašumi ar zemes domājamo daļu zem ēkas. Visiem dzīvokļiem ir ērtības, tos var viegli apvienot un mainīt plānojumu. Mājas ekspluatācija uzsākta 1968. gadā. 

Patlaban notiek mājas remontdarbi, atjaunoti koplietošanas tīkli, uzstādīti jauni elektrības skaitītāji. Tehniskās telpas (elektrosadale un siltummezgls) ir izbūvētas pirmajā stāvā. Ūdensvada un kanalizācijas tīkli, kā arī centralizētā siltumapgādes sistēmas cauruļvadi pilnībā nomainīti.
Daudzdzīvokļu ēka atrodas Juglā, klusā un mierīgā rajonā. Līdz lieliskai peldvietai un atpūtai Bābelītes ezerā 5 minūtes ar mašīnu vai 15 minūtes ar kājām. Tuvākajā apkārtnē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra un apkaimē atrodas gan izglītības, gan veselības aprūpes iestādes, pārtikas lielveikals, atseviši nelieli veikaliņi, DUS, un citi sadzīves pakalpojumus sniedzoši uzņēmumi. Tuvākās sabiedriskā transporta pieturvietas atrodas uz Brīvības ielas ~500m attālumā.

Ja Jums ir interese par dzīvokļu iegādi vai papildus jautājumi, sazinieties ar mums!