Jaunums Rīgas aktīvajā centrā - investīciju dzīvokļi
pilsētas centrā
Par ēku

Krišjāņa Barona iela 23 ir vēsturisks, arhitekta Ludviga Hermaņa Geigenmillera 1888.gadā pašā Rīgas centrā celts īres nams, kas šobrīd tiek renovēts un kurā tiek piedāvāti 15 dzīvokļi ar platību no 16 m² līdz 120 m², kas paredzēti dzīvošanai un investīcijām, kā arī 2 komerctelpas.
PAR PROJEKTU
Mājai tiks renovēta fasāde, labiekārtots iekšpagalms, atjaunotas visas komunikācijas - elektrība, pilsētas ūdens, kanalizācija un apkure, izbūvētas noliktavas. Sākot jau no ieejas durvīm līdz pat dzīvokļa ārdurvīm pilnībā renovētas abas kāpņu telpas. Būs pieejamas 8-9 autostāvvietas uz iegādi.
DZĪVOKĻI
Dzīvokļi tiks piedāvāti esošajā stāvoklī bez remonta, bet par papildus samaksu varam piedāvāt dzīvokļus pabeigt līdz gala apdarei.
Centrs sniedz daudz priekšrocības – te pieejams plašs restorānu un kafejnīcu klāsts, iepirkšanās gan tirdzniecības centros, gan mazos veikaliņos, medicīnas pakalpojumu iestādes, izklaides un izglītības iespējas, zaļas parka pastaigu zonas. Mūsdienu straujajā ritmā ir svarīgi, ka viss, kas mums vajadzīgs, atrodas tepat netālu.

PIEDĀVĀJUMS

GALERIJA
PIETEIKT ĪPAŠUMA APSKATI
Kr. Barona iela 23
Kr. Barona iela 23, Centrs
Ēriks Supe
Projekta pārstāvis
T. +371 29 249 912

Apskati citus mūsu piedāvājumus!