MUCENIEKU 3
Vecrīga

Atrašanās vieta

 • Klusa vieta
  Mucenieku iela ir viena no īsākajām ielām Vecrīgā - tās garums ir vien 75m.
 • Latvijas opera
  Uz Latvijas Nacionālās operas skatuves regulāri tiek izrādīti veiksmīgi klasisko operu iestudējumi, moderni operas un baleta meistardarbi, bērnu operas un latviešu oriģināldarbi.
 • Vaļņu iela
  Tieši blakus atrodas viena no iecienītākajām Vecrīgas ielām, uz kuras izvietotas dažādas kafejnīcas, gan grāmatu, gan citi veikali un banka.
 • Galerija Centrs
  Vien dažu soļu attālumā atrodas viens no pirmajiem Rīgas lielveikaliem - Galerija Centrs. Galerija Centrs Vecrīgā teju gadsimtu ir vieta, kur ļauties elegancei un modes valdzinājumam.

Par projektu

Ēkā paredzēti 13 investīciju dzīvokļi platībās no 25 līdz 55 kv.m., istabu skaits 1-2, trīs dzīvokļi ar balkoniem, piektajā stāvā atsevišķs dzīvoklis ar lielisku skatu pāri Vecrīgas namu jumtiem. Pagrabstāvā izvietotas noliktavas telpas katram dzīvoklim.


Tiks renovēta kāpņu telpa, mainītas komunikācijas, jauni plānojumi. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar balto apdari, bet iespējams nodrošināt pilnu apdari, kā arī varam pieslēgt īres operatoru, kas izīrēs Jūsu dzīvokli gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.Ēka celta 18. gs., pārbūvēta 1912. gadā - arhitekts Edmunds von Trompovskis. Ilgi bijusi un ekspluatēta kā administratīvā ēka, bet šobrīd tiek pārveidota par dzīvojamo ēku.

Dzīvokļi
Stāvu plāni
Galerija
Pieteikt īpašuma apskati
Mucenieku 3
Mucenieku iela 3, Vecrīga
Rīga, LV-1001
Kristīne Dmitrijeva
Projekta pārstāvis
+371 24 205 240
kristine@starlex.lv

Apskati citus mūsu piedāvājumus!

Kristīne Dmitrijeva
Projekta pārstāvis